займ на карту срочно с плохой кредитной историей
10thczerwiec

Tanie loty na wyprawę do Patagonii !

Cześć,

Już zaczynamy się rozglądać za biletami lotniczymi na wyprawy, na sezon 2018. Dla osób zainteresowanych trekkingiem w Patagonii znalazłem tanie loty.

Loty do Patagonii należą do jednych z droższych na świecie. Mało co tam lata, często wymagane są długie przesiadki, zmiany lotnisk i bilety szybko się wyprzedają, ze względu na niewielką ilość linii co tam lata. Dlatego uważam, że poniższa oferta jest bardzo ciekawa i warta zakupu.

Loty odbywają się na trasie Wiedeń – El Calafate – Wiedeń.
Dlaczego z Wiednia? Bo wychodzi najtaniej. Z Warszawy w tych samych datach połączenia są o ponad 1000 PLN/osoba droższe. W zależności gdzie mieszkacie, do Warszawy też często trzeba dojechać. Do Wiednia natomiast można z wielu miast w Polsce za kilkanaście/kilkadziesiąt PLN dojechać liniami autobusowymi Polski Bus, LeoExpress albo PKP Intercity.

Całość podróży odbywa się na jednej rezerwacji, dlatego też w razie jakichkolwiek opóźnień, anulacji, strajków to linia się Wami opiekuje (zapewnia alternatywne połączenia, hotel, posiłki itp.) – nie stresujecie się czy zdążycie czy nie.

Biletów w tej cenie na pewno nie ma za wiele, oraz oferta na pewno też nie będzie dostępne dłużej niż kilka dni. Dlatego osobom zainteresowanym polecam poważnie rozważyć te loty.

Dla zainteresowanych – link do naszego programu, trekkingu po argentyńskiej i chilijskiej Patagonii.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

Comments are now closed for this entry.