займ на карту срочно с плохой кредитной историей
09thstyczeń

KLM i Qatar Airways wrzuciły promocje na loty

Cześć,

Niedawno pisałem o aktualnych ofertach tanich lotów w wybranych kierunkach. A dziś KLM i Qatar Airways rozpoczęły 2018 rok promocjami.

Jeśli ktoś myśli o wybraniu się do Nepalu czy to z nami czy samodzielnie warto rozważyć ofertę Qatar Airways na loty do Kathmandu. Jak są osoby zainteresowane dołączeniem do grup trekkingowych/wspinaczkowych w nepalskich Himalajach zachęcam do kontaktu. Gdyż po zebraniu się wymaganego minimum uczestników do potwierdzenia wyprawy można zaoszczędzić kilkaset PLN na tańszym przelocie do Nepalu i to nie byle jakimi liniami. Dla przykładu poniżej aktualne ceny na loty do Nepalu dla niektórych wypraw: (oczywiście te ceny mogą być takie same, czasem i niższe, dla innych dat, innych wypraw do Nepalu w przeciągu 2018 roku)
Trekking do baz Kangchenjungi północnej i południowej wiosnaLINK
Trekking Trzy Przełęcze Khumbu wionsaLINK
Island Peak 6189 mnpm wiosnaLINK
Trzy Przełęcze Khumbu jesieńLINK

Także dzięki ofercie KLM pojawiły się dużo tańsze propozycje lotów do USA i to w pasujących dla nas terminach naszego road tripu w USA. Osoby zainteresowane tą wyprawą mogą chcieć rozważyć te połączenia, bo są z krótkimi przesiadkami i atrakcyjne cenowo – w szczególności, że w szczycie sezonu – Road Trip USA Route 66 LINK

A może planujecie własne wyjazdy, rodzinne wakacje i chodzi Wam po głowie m.in. Tokio, Osaka, Hongkong, Delhi, Seul, Szanghaj, Pekin, Bangkok, San Francisco, Nowy Jork, Martynika, Gwadelupa, Hawana, Rio de Janeiro, Chiang Mai, Hanoi, Goa – to warto posprawdzać połączenia w interesujących Was terminach.

Więcej o promocji KLM przeczytacie TUTAJ, a o promocji Qatar Airways w tym LINKU.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.