займ на карту срочно с плохой кредитной историей
19thlipiec

Loty na wyprawy: Nepal, Aconcagua, Patagonia, Nowa Zelandia, Papua Nowa Gwinea

Cześć,

Często dużą częścią wyprawy jest koszt biletu lotniczego do miejsca rozpoczęcia wycieczki. Dlatego też poniżej kilka ofert lotów na wybrane, zbliżające się wyprawy.

Kilka informacji na temat poniższych przykładów czy ogólnie lotów na różne wyprawy:

  • poniżej tylko przykładowe loty. Można oczywiście lecieć z innych miast wylotowych, innych Państw, gdzie już ceny połączeń lotniczych będą inne (wyższe, niższe)
  • wszystkie poniższe propozycję nie wiadomo jak długo będą aktualne. Mogą być dostępne teraz, a np. za 2 godziny już nie. Nie mamy na to wpływu.
  • przykładowe połączenia mogą nie pokrywać się z datami wypraw na naszej stronie. Ogólnie daty wypraw ze strony są publikowane jako orientacyjne. Czyli jeśli będzie dużo tańsze połączenie 2 dni wcześniej niż data rozpoczęcia wyprawy na stronie – to wtedy kupujemy połączenie na 2 dni wcześniej, zachowując nadal ilość dni na miejscu zgodnie z programem
  • to są oferty aktualne co wynalazłem na daną chwilą. Za 1-2 tygodnie/miesiące mogą być inne oferty połączeń lotniczych (droższe/tańsze). Przeważnie panuje zasada czym bliżej daty wylotu kupowany bilet lotniczy tym droższy. Najczęściej najtańsze bilety na większość wypraw udawało się kupować na 6-9 miesięcy przed datą imprezy.
  • Także poszczególnych biletów(w niżej wymienionych cenach) może się zdarzyć, że nie starczy dla wszystkich osób(dlatego kolejna zasada: kto pierwszy ten ma tańszy bilet).
  • Polecam także inne wyprawy w kalendarzu 2018/2019 mogą ruszyć jeśli zbierze się minimalna wymagana liczba uczestników, najczęściej – 3 osoby, czyli nie dużo. Dlatego też, jeśli interesują Was kierunki inne niż z tych poniżej wymienionych – pytajcie.
  • Wymienione kierunki połączeń lotniczych / wypraw nie są jedynymi które ruszają/mają dużą szansę potwierdzenia. Są tylko przykładowymi na które wynalazłem dla zainteresowanych połączenia lotnicze.
  • Jeżeli macie ochotę dołączyć do grupy zainteresowanych, którąkolwiek z wypraw z kalendarza 2018/2019, dajcie znać, żebym mógł Was informować o przebiegu zapisów, zainteresowanych i wszelkich informacjach związanych z danym kierunkiem.

Everest Base Camp + Island Peak – październik/listopad 2018

Wspinaczka Aconcagua 6962 m.n.p.m.styczeń 2019

Trekking Patagonia Argentyna/Chileluty 2019

Tramping Nowa Zelandiamarzec 2019

Wspinaczka Papua Nowa Gwinea czerwiec/lipiec 2019

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.