займ на карту срочно с плохой кредитной историей
18thlistopad

Ruszamy do Ekwadoru i Nepalu

Cześć,

Jutro nasze dwie grupy ruszają zmierzyć się z górami wysokimi. Celem są szczyty po dwóch przeciwnych stronach globu. Ekwador i Nepal – to nasze kierunki na najbliższe 2 tygodnie.

Do Nepalu ruszamy już po raz czwarty w tym roku. Ostatnie miesiące w Nepalu nasze grupy miały okazję przemierzać szlaki rejonu Kangchenjungi, wysokich technicznych przełęczy Sherpani Col, Doliny Rolwaling i przełęczy Tashi Lapcha. Tym razem kierunkiem jest szczyt Mera Peak 6461 m.n.p.m. To będzie nasza siódma wyprawa w ostatnich latach na ten wierzchołek w nepalskich Himalajach.

W czasie, gdy Łukasz Supergan będzie z grupą walczył z Mera Peak, ja z kolejną ekipą będziemy mierzyć się z ekwadorskimi wulkanami Cotopaxi 5897 m n.p.m., Chimborazo 6263 m n.p.m., Guagua Pichincha 4794 m n.p.m., Corazon 4788 m n.p.m, Iliniza Norte 5126 m.n.p.m. . Będzie to nasza czwarta wyprawa w ostatnich latach do Ekwadoru.

Trzymajcie kciuki za kondycję uczestników obu grup oraz za pogodę. Na bieżąco będziemy publikować na Facebook’u progres działań obu naszych grup.

Pozdrawiam,
Marcin Mentel
Backpackers Club

.