займ на карту срочно с плохой кредитной историей
31thgrudzień

Szczęśliwego Nowego Roku 2016 !

Witam,

Dziś ostatni dzień 2015 roku, a ja ostatnie dni spędziłem na dopinaniu zbliżających się wypraw w 2016 roku. Co z tego wynikło?

W styczniu ruszamy z 9 osobową grupą do Indii – pociągi zarezerwowane, loty wewnątrz Indii kupione, hotele zarezerwowane, wizy gotowe – pozostaje czekać na wylot !

W lutym i marcu 2016 natomiast ruszamy(z dwoma 10 osobowymi grupami) daaaaleko, bo do Nowej Zelandii – bilety międzynarodowe – są, wypożyczone auto – tak, rezerwacje noclegów – tak, rezerwacja promu – tak, rezerwacja atrakcji – tak. Pozostaje liczyć na dobrą pogodę!

W międzyczasie przypominam o możliwości zapisów do innych wypraw np. kwiecień trekking Dookoła Dhaulagiri / Trekking Dookoła Manaslu / Trekking Trzy Przełęcze / Trekking do Baz Kangchenjungi. 

Maj – wyprawa Ekwador . Czerwiec – Wyprawa USA . Lipiec – Trekking Ladakh. Sierpień – Elbrus / Tybet. Wrzesień – Boliwia. Październik – Wyprawa Nepal Rolwaling. Listopad – Wyprawa Nepal Mera Peak.

Korzystając z okazji życzę wszystkim, aby nowy 2016 rok był jeszcze lepszy, niż 2015. Dużo zdrowia, radości i spokoju wewnętrznego w 2016 roku. Jak najmniej stresu i siły w realizacji swoich celów zawodowych, jak i marzeń nie tylko związanych z podróżami!

Pozdrawiam,

Marcin Mentel

Backpackers Club

 

.